301040 وَوَاعَدْنَا مُوسَى ثَلاَثِینَ لَیْلَةً...

و با موسى 30 شب وعده گذاشتیم و آن را با 10 شب تکمیل نمودیم به این ترتیب میعاد پروردگارش 40 شب تمام شد... اعراف142


جمعه 19 آبان‌ماه سال 1391 ساعت 19:42

۷۹۶. سخنرای رامنی بعد از شکستسخنان میت رامنی لحظاتی پس از قطعی شدن شکست وی از اوباما، میتواند برای بسیاری از ما آموزنده باشد. به امید روزی که ایران اسلامی در جایگاه حقیقی‌ و اسلامی خود قرار بگیرد، تا مجبور نباشیم برای آموزش رفتار صحیح سیاسی و اجتمایی‌ این افراد را الگو قرار دهیم. گرچه فرهنگ و دین ما به مراتب پرمحتوا‌تر از الگو‌های غربیست، ولی‌ افسوس که هنوز این قدر در اشتباهات خود فرو رفته ایم که مجبوریم از اینان درس بگیریم.

قسمت‌هایی‌ از سخنرانی‌ کوتاه آقای رامنی که در میان جمعی از هوادارنش ایراد شد به شرح زیر می‌باشد:


"متشکرم، متشکرم دوستان من. بسیار متشکرم (تشویق حضار).

من هم اکنون با پرزیدنت اوباما تماس گرفته‌ام و پیروزیش را به او تبریک گفته‌ام. حامیان او نیز سزاوار تبریک هستند. من برای همهٔ آنها آرزوی خیر دارم. ولی‌ به خصوص برای رئیس جمهور و بانوی اول و دخترهایشان. این دوران سختی برای آمریکا است. و دعا می‌کنم که رئیس جمهور در هدایت کشورمان موفق باشد (تشویق حضار).

...

ای کاش من می‌توانستم آرزوی شما را بر آورده کرده و کشور را به سمت دیگری هدایت کنم، ولی‌ ملت یک رهبر دیگر را انتخاب کرد. پس من و همسرم به شما ملحق می‌شویم تا خالصانه برای وی و این کشور بزرگ دعا کنیم. متشکرم و خدا آمریکا را برکت ببخشد. شما بهترین هستید.

(تشویق حضار)

بسیار متشکرم. متشکرم. متشکرم (تشویق حضار)"
پ.ن.1: حضرت علی‌ در مورد کسی‌ که به او با شمشیر ضربه زده بود فرمود: "او را بازداشت کنید و به او غذا و طعام بدهید و با او بخوبی و نیکی رفتار کنید."

---------------------

فوت آقای بهشتی‌ را -چه به دلیل مریضی، چه به دلیل دیگر- تسلیت می‌گویم.


ابزار امتیاز دهی