X
تبلیغات
زولا

301040 وَوَاعَدْنَا مُوسَى ثَلاَثِینَ لَیْلَةً...

و با موسى 30 شب وعده گذاشتیم و آن را با 10 شب تکمیل نمودیم به این ترتیب میعاد پروردگارش 40 شب تمام شد... اعراف142


سه‌شنبه 19 خرداد‌ماه سال 1394 ساعت 12:30

911. پیش تولید میراث البرتا 3


چند مطلب متفرقه:


1. چند روز پیش با عوامل فیلم میراث البرتا جلسه ای داشتیم. ضمن پرسیدن نظرهای من پیرامون میراث البرتا 1 و 2، بنده را مطلع کردند که این دوستان در حال برنامه ریزی برای میراث البرتا 3 هستند. البته ظاهرا قرار نیست اسمش میراث البرتا 3 باشد، ولی موضوع، همان موضوع فرار مغزها و زندگی در خارج از کشور است. اگر کسی از خوانندگان این وبلاگ در اروپا زندگی می کند و علاقه مند هست که در این پروژه با این دوستان تعامل داشته باشد، لطفا به من اطلاع دهید تا ارتباط را برقرار کنیم.


2. اگر کسی از دوستان در "سازمان نظام روان شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران" آشنایی دارد، و یا با یک روانشناس یا مشاور بسیار با کیفیت عیاق است که بتواند برای ما یک جلسه ی کاری ترتیب دهد، ممنون می شویم. داریم روی یک پروژه فعالیت می کنیم که دوست داریم با آن ها در میان بگذاریم و زمینه های همکاری را تشخیص دهیم.


3. چهار تاریخ مختلف برای جلسه ی وبلاگ ممکن است:

دوشنبه، 25 خرداد،

سه شنبه، 26 خرداد،

چهارشنبه، 27 خرداد،

پنجشنبه، 28 خرداد (مصادف با اول ماه مبارک رمضان، به صرف یک افطار مختصر)

لطفا تاریخی که ترجیح می دهید را ذکر کنید، تا تا آخر این هفته برنامه را قطعی کنیم. می توانید در نظرسنجی بیش از یک گزینه را انتخاب کنید (از دوستانی که رای داده بودند عذر می خواهم چون گزینه ها کمی تغییر کرد. لطفا دوباره رای دهید). مکان جلسه هنوز 100 درصد مشخص نیست، ولی به احتمال زیاد یا در نزدیکی میدان هفت تیر خواهد بود، و یا در پارک قیطریه.


چه روزی را برای جلسه وبلاگ ترجیح می دهید؟
pollcode.com free polls

4. یکی از شرکت های معتبر خصوصی در پی استخدام یک خانم به عنوان "مسئول دفتر" برای مدیر عامل می باشد. من به شخصه این شرکت را می شناسم و اذعان می کنم که محیط کاری بسیار خوب و مناسبی دارد. مکان شرکت در منطقه دروس (مابین پاسداران و شریعتی) است. اگر خانمی با شرایط زیر می شناسید که دنبال کار می گردد به بنده معرفی کنید:
1. حجاب کامل
2. اخلاق خوب
3. تسلط بر زبان انگلیسی

برچسب‌ها: جلسه، رسانه


ابزار امتیاز دهی