X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

301040 وَوَاعَدْنَا مُوسَى ثَلاَثِینَ لَیْلَةً...

و با موسى 30 شب وعده گذاشتیم و آن را با 10 شب تکمیل نمودیم به این ترتیب میعاد پروردگارش 40 شب تمام شد... اعراف142


یکشنبه 24 خرداد‌ماه سال 1394 ساعت 14:10

912. جلسه وبلاگی، چهارشنبه، 27 خرداد


سلام دوستان


افتخار این را دارم که همه ی شما را به جلسه ی وبلاگی این چهارشنبه -که یک جلسه ی خاص خواهد بود- دعوت کنم. ما در این جلسه افتخار این را خواهیم داشت که به همراه کارگردان و تیهه کننده ی فیلم "33 سال سکوت"، این فیلم را با هم ببینیم، و پس از آن به بحث و گفتگو بپردازیم. همانطور که می دانید، جلسه برای عموم آزاد است. یعنی چه در جلسات قبلی شرکت کرده باشید چه نکرده باشید، چه پسر باشید چه دختر، چه مذهبی باشید چه غیر مذهبی، چه از نزدیک من را بشناسید چه نشناسید، فرقی نمی کند، قدمتان روی چشم. یکی از بزرگترین فایده های جلسات وبلاگی (که تقریبا 6 سال است برگزار می شود) این است که در هر جلسه با دوستان جدیدی آشنا می شویم و همچنین دوستی های قدیمی را دوباره از نو می کنیم.


آشنایی بیشتر با فیلم 33 سال سکوت:

"این فیلم روایتی است از فراز و نشیب های زندگی یک جانباز پناهنده به آلمان که علاوه بر بیان علل پناهندگی، از اعتقادات و افکار خود درباره برخورد مسئولین و مردم با مجروحان جنگ، سخن می‌گوید و سکوت 33 ساله اش را می‌شکند." تیزر این فیلم که در هفته های اخیر در محافل فرهنگی-هنری مورد توجه قرار گرفته است را می توانید از این لینک ببینید (لینک).


زمان و مکان جلسه به گونه ای تنظیم شده است که عوامل فیلم بتوانند ما را در دیدن آن همراهی کنند:

زمان جلسه: چهارشنبه 27 خرداد، شروع جلسه از ساعت 17:30، شروع پخش فیلم راس ساعت 18:00. فیلم در ساعت 19:00 به اتمام خواهد رسید و پس از آن به بحث و گفتگو خواهیم پرداخت.

مکان جلسه: اتوبان همت شرق به غرب، بعد از اتوبان ستاری، جنت آباد مرکزی (به سمت شمال)، بلوار بعثت، خیابان شانزده متری یکم جنوبی، کوچه صفرخانلو، پلاک ٦٠، واحد١، موسسه فرهنگی آرمان مدیا. تلفن: ۰۲۱۴۴۴۶۳۵۵۴

کروکی:


از آن رو که مدتی است همدیگر را در جلسات ندیده ایم، بسیار مشتاقم که تک تکِ شما عزیزان را دوباره از نزدیک ببینم. به امید دیدار.

برچسب‌ها: جلسه، رسانه


ابزار امتیاز دهی